Тернополянин розповів, що капелюх може зробити з чоловіком

0
409

Весна, шановне панство. І хоча Тернопіль славиться певними погодними аномаліями, не оминула ця пора року і наше місто. І сонечко уже доволі пристойно припікає у тім’ячко.

Є чоловіки, яким не пощастило і у них те тім’ячко вкрите волосяним покровом. А є й інші, які економлять на стрижці, шампунях і про яких кажуть, що вони схожі на «міцного горішка» Брюса Вілліса, або ж на коліно – це кому як більше до вподоби. Попри велику кількість переваг відсутності волосся на голові, є і певні недоліки. Це, чи не у першу чергу, пекуче сонце.

І я оце днями додав до свого гардеробу ще й капелюха. Цікава річ, скажу я вам. Оце тільки одягнув і одразу відчув певні зміни. Ні, я не підріс на кілька сантиметрів і об’єм моїх біцепсів зовсім не змінився. Ці зміни швидше якісь внутрішні, а не зовнішні.

Раніше воно як було? Зустрінеш когось знайомого:

– Здоров, чортяко, як ся маєш?

А тепер? Повільно, стримано, виважено лівою рукою трішки відриваєш капелюха від голови і лише вмостивши його на місце, не менш спокійно промовляєш:

– Вітаю, як справи?

Якщо ж зустрічаєш жінку, тоді не просто піднімаєш капелюха, а ще й шанобливо схиляєш голову. До слова, щодо тієї самої голови. Одразу зауважив, що чоловік у капелюсі більше не ходить, дивлячись під ноги. Тепер він голову тримає прямо, розправивши при цьому плечі.

Що не кажіть, а капелюх для чоловіка дуже багато значить. Чоловік у капелюсі не кине сміття під ноги, він таки донесе його до урни. Чоловік у капелюсі, сідаючи у громадський транспорт, пропустить жінок і людей старшого віку. А у салоні обов’язково поступиться місцем тим же жінкам і старшим людям. І ще раз до слова. Чоловік у капелюсі дякує кондукторові, коли той подає йому квиток. Зауважив, що чоловік у капелюсі значно частіше починає говорити слова дякую, будь-ласка, прошу, вибачте.

І взагалі чоловік у капелюсі, це вже не просто чоловік, це – чоловік у капелюсі.

Шановні чоловіки, носіть капелюхи.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ