В Івано-Франківську є чоловік, який дуже хоче відновити історичну справедливість

0
440

На сайті Івано-Франківської міської ради 22 червня цього року було зареєстровано п’ять нових петицій. Цікаво, що всіх їх створив один автор, який підписався Лука Г.

Судячи з усього, чоловік дуже переймається збереженням історичної пам’яті столиці Прикарпаття.

Відреставрувати та перетворити в музей історії міста, пам’ятний парк або вільний простір Палац Потоцьких.

Ми бачимо, як найстаріша та найкрасивіша і найісторичніша пам’ятка історії та архітектури Палац Потоцьких валиться у нас на очах… Але ми маємо зберегти культурну спадщину нашого міста! Саме тому я вирішив написати цю петицію.

Минулого року обвалилася частина палацу. Сам палац в жахливому стані. Тому я вимагаю дій!

Захистімо пам’ятки історії разом!

Виділити кошти на реставрацію аварійних пам’яток історії та архітектури міста

Наше місто дуже гарне і миле, але тут повільно руйнуються будинки, у яких колись творилась історія. Наша влада має берегти пам’ятки для майбутніх поколінь та для туристів.

Нещодавно було зруйновано будівлю, в якій народився і жив перші місяці свого життя голова ФРС США Артур Франк Бернс на Площі Ринок та Пивзавод на Новгородській, який вважався історичною пам’яткою.

Вважаю таку позицію неприпустимою! Потрібно популяризувати та поширювати серед туристів істроричні місця, а не руйнувати їх. Прошу підтримати та захистити архітектуру та історію нашого рідного міста!

Перейменувати місто Івано-Франківськ в його історичну назву Станиславів.

Ми народилися і живемо в місті, яке є історичним та одним з найкрасивіших в Україні! Історична назва міста, яка проіснувала більш ніж 250 років є Станиславів на честь сина магната Андрія Потоцького, який героїчно загинув, обороняючи Європу в історичній і відомій на весь світ битві під Віднем.

Повернімо ж місту історичну назву та пам’яаймо звершення та перемоги великих людей!

Встановити пам’ятник засновнику міста Андрію Потоцькому.

Вважаю, що місто має пам’ятати історичних особистостей та їхні звершення. Пропоную на честь засновника Андрія Потоцького встановити пам’ятник на його вулиці (якщо така колись буде) або біля Рауші чи на Вічевому майдані або Стометрівці.

Підтримаймо історію міста!

Перейментувати вулицю Джахара Дудаєва на вулицю Андрія Потоцького в честь засновника нашого міста.

Назвати одну з вулиць Івано-Франківська на честь засновника міста Андрія Потоцького, наприклад вулицю Джахара Дудаєва або Михайла Лермонтова.

Місто має пам’ятати видатних людей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ