Чи стане Івано-Франківськ містом без зовнішньої реклами?

0
106

Заборонити в межах міста Івано-Франківськ будь яку зовнішню рекламу окрім вивісок магазинів, кав’ярень і т.д. – таку петицію на сайті Івано-Франківської міської ради вчора зареєстрував Олег К.

Чоловік пропонує заборонити і демонтувати усі білборди, сітілайти, електронні табло в межах міста Івано-Франківськ, оскільки вони псують вигляд міста візуально засмічують його, затуляючи фасади та архітектурні елементи історичних будівель, псуючи візуальну естетику міста, заважають пішоходам.

Вони нерідко скупчуються в одному місці, мають вбогий дизайн, що абсолютно не пасує до архітектурного стилю будівлі, а іноді зовсім вражають безграмотністю або поганим смаком, дані види реклами відволікають учасників руху, понижують увагу і створюють аварійні ситуації на дорогах, затуляють дорожні знаки та створюють потенційну небезпеку.

Тому за для розвитку туризму та кращого огляду пам’яток архітектури, а також для безпеки руху транспортних засобів та пішоходів пропоную очистити візуальний простір від реклами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ