Види жалюзі

0
109

Сьогодні жалюзі є практично в кожному офісі. Така тенденція зрозуміла легкістю в їх догляді (не вимагають прання), хорошим захистом від сонячних променів. Також, дані аксесуари служать відмінним доповненням офісного інтер’єру. За посиланням https://jaluzi-service.com.ua/ukr/ можна розглянути різні види виробів, і придбати їх за вигідною ціною.

Люди стають все практичніше, і намагаються максимально заощадити час на догляді за будинком. В цьому випадку жалюзі є відмінним рішенням. З огляду на те, що таких виробів є величезний асортимент, їх можна підібрати, як для кухні, так і для вітальні.

Існують наступні види жалюзі:

горизонтальні; вертикальні; касетні; рулонні;

Виходячи з такої кількість видів жалюзі, варто розповісти про кожен з них окремо.

Горизонтальні або венеціанські

В даному виді плоскі ламелі розташовані в горизонтальному положенні. Тут також можуть бути різні види, в залежності від матеріалу, з якого виконані смужки вироби. Це може бути алюміній, пластик, дерево, тканина або бамбук. Вироби такого виду здатні розширити простір.

Вертикальні

За допомогою них можна візуально збільшити висоту приміщення. Як матеріал для виготовлення застосовують все ті ж матеріали, що і для горизонтальних, виключаючи бамбук. Довжина може бути до половини вікна або ж закривати його повністю. Часто такі вироби виконуються з малюнком, мають різні форми зрізу.

Рулонні

Унікальність виробів в можливості згорнути їх в рулон. Містять напрямні, які є каркасом для рулонних штор. Смуги виробляють з тканини, яка просочується антистатичним і антибактеріальним розчином. Матеріал може бути повністю або частково прозорим. Таким чином можна вибрати для себе комфортний рівень освітлення.

Касетні

Такі жалюзі можуть замінити штори на вікнах, самі по собі схожі з рулонними виробами. Полотно ховається в касету, механізм якої кріпиться на вікно. Вони бувають виключно горизонтального виду, при цьому смуги регулюються таким чином, як потрібно для комфортного рівня освітлення. Касетні жалюзі виробляють з тканин, алюмінію або пластику. Вважаються багатофункціональними виробами, які підходять для будь-якого приміщення.

Кожен вид жалюзі має свої особливості і недоліки. Тому, необхідно підбирати вироби в залежності від того, в якому приміщенні вони будуть використовуватися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ