“Підприємцям, які не працюють, потрібна допомога”, – Петро Ландяк

0
165

Депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк написав звернення до міського голови Тернополя Сергія Надала про звільнення від сплати за землю і податку за нерухомість підприємців і підприємств, які вимушено не працюють під час карантину.

“Я поділяв позицію Асоціації міст України, які виступали проти несправедливого і неправильного звільнення Верховною Радою України від сплати за землю всіх без виключення підприємств, в березні ц.р. Адже звільняли і тих кого не потрібно було звільняти: продовольчі магазини, пекарні, ковбасний цехи, молокозаводи та інші структури, які в час карантину успішно працювали.

Однак! Тепер несправедливо зобов’язані сплачувати такий податок, а крім цього і податок на нерухомість ті підприємці і підприємства, які два місяці вимушено, за рішенням влади, не працюють, ті, працівники яких є у вимушених і не оплачуваних відпустках.

Тому в п’ятницю, враховуючи звернення до мене декількох власників непрацюючих підприємств, я звернувся до міського голови і голів депутатських фракцій.
Це питання можна врегулювати на рівні міської ради. Прошу міського голови і депутатів до цієї проблеми віднестись з розумінням і прийняти необхідне рішення міської ради!” – зазначає депутат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ