Рейтинг “Громадянської позиції” стрімко росте. Вона має хороші шанси потрапити в Раду

1
484

Політична партія “Громадянська позиція” завдяки росту рейтингу має всі шанси потрапити до нового парламенту.

Про це свідчать дані опитування компанії Research &BrandingGroup.

Опитали 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій в період з 29 червня по 7 липня 2019 року. Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки – 2,2%.

За даними опитування, прохідний бар’єр долають п’ять партій:”Слуга народу” (44,8% тих, хто голосуватиме і визначився із вибором), “Опозиційна платформа – За життя” (9,6%), “Батьківщина” (8,4%), “Голос” (7,8%) і “Європейська солідарність” (7,0%).

Ще дві партії, з урахуванням похибки, мають шанс здолати прохідний бар’єр та пройти у парламент –  це “Громадянська позиція” (4,3%) та “Сила і честь” (4,2%).

До слова, “Громадянська позиція” за минулий тиждень суттєво додала у рейтингу і нарощує втрачені позиції.

“Дякуємо за Вашу довіру! Лишилося 10 днів і менше, ніж один відсоток. Разом – переможемо!” – йдеться у повідомленні на сторінці “Громадянської позиції” у Фейсбуці.

Водночас, голова Тернопільської обласної організації політичної партії “Громадянська позиція” Петро Ландяк вважає, що зараз ряд соціологічних служб вдаються до маніпуляцій рейтингами, оскільки олігархи не хочуть бачити команду Анатолія Гриценка у новому парламенті. Про це він заявив на власній сторінці у Фейсбук.

“Іде шалена маніпуляція рейтингами! Знаю, що у нас сьогодні 3,5-4,5%. Знаю, що олігархи не хочуть бачити Анатолія Гриценка і його команду у Верховній Раді, бо не зручна ця команда для них. Добре видно, на результати яких соціологічних служб посилається канал “1+1” чи команда Порошенка, або в яких “показниках рейтингів” (умисне пишу в лапках) вони зацікавлені. Ми все це розуміємо. Все ж таки ми близькі до проходження у Верховну Раду і знаємо, що доля нового парламенту – В РУКАХ ЛЮДЕЙ!» – зазначив Петро Ландяк

1 коментар

  1. Як би українці трохи думали перед тим .як кидати бюлетень!Гриценко УКРАЇНЕЦЬ ,патріот і безперечно заслуговує на те,щоб бути на найвищих державних посадах. А то наобирали некомпетентів, пацанів, котів у мішку, який в руках у коломойського, від яких не знаемо чого чекати. Вишенька на торті- Слава Вакарчук. Тут слів нема, навіть на депутата сільради не тягне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ