«Громадянська позиція» набирає 4,8 відсотка голосів

0
197

Згідно з результатами останнього дослідження Центру соціального моніторингу імені Олександра Яременка, «Громадянська позиція» набирає 4,8 відсотка голосів!

Друзі, дякуємо за підтримку. Разом з Вами ми переможемо 21 липня! – йдеться на сторінці “Громадянської позиції” у соцмережі Фейсбук.

Результати опитування за посиланням: https://bitly.su/ewXNm

“За нашими даними, впевнено проходять 5-відсотковий бар’єр чотири політичні сили. Лідером залишається партія “Слуга народу”, яка набирає 42,5%, на другому місці – “Опозиційна платформа — За життя” з рейтингом 15,1%, “Європейська солідарність” – 8,1%, четверте місце з 7,6% “Батьківщина”, – сказав директор Центру “Соціальний моніторинг” Дмитро Дмитрук.

За його словами, ще три партії мають шанс подолати прохідний бар’єр. Зокрема, “Голос” (4,8%), “Громадянська позиція” (4,8%) та “Сила і Честь” (4,6%): “Ми ще маємо три партії, які за нашими даними не долають 5-відсотковий бар’єр, але враховуючи наш рівень похибки, ми все ж таки залишаємо для них шанси подолання 5-відсоткового бар’єру — це партії “Голос”, “Громадянська позиція”, “Сила і честь”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ