Головний санітарний лікар України не поїхав в епіцентр коронавірусу на Тернопільщині, бо там все дуже добре

0
4581

Вчора Тернопільщину з офіційним і дуже коротким візитом відвідав сам заступник міністра охорони здоров’я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Спочатку Віктор Кирилович планував побувати у Монастириському районі, де ситуація з поширенням корона вірусу просто критична. І не менш критична ситуація із забезпеченням усім необхідним не лише для пацієнтів, а й для медичного персоналу. Але якась добра душа пояснила високому чиновникові, що Монастириська це дуже далеко, а ось Козова значно ближче. Саме там Віктор Ляшко і побував. І залишився дуже задоволеним побаченим. Лікарня ж повністю забезпечена засобами індивідуального захисту. Принаймні на найближчі кілька днів. А далі планується оперативно доукомплектувати нестачу.

Єдине, що стурбувало Віктора Кириловича, це чутки про масове звільнення працівників. Але з’ясувалося, що насправді заяви на звільнення пишуть лише ті, кому більше 65 років.

Розчулений такою ситуацією Віктор Ляшко навіть залишив номер телефону одній з медсестер, щоб вона змогла повідомити його чи виплатять цього місяця збільшену зарплату.

Стосовно Тернопільської університетської лікарні, то тут все просто ідеально. Принаймні так вважає головний санітарний лікар.

З його ж слів у і Монастириську все не так вже й погано. Віктор Ляшко постійно підтримує зв’язок з головним лікарем місцевої лікарні. Працівники закладу забезпечені костюмами і респіраторами. У самій лікарні вже є чотири апарати ШВЛ. А ще Віктор Ляшко проінформував медичних працівників Монастириська, що якщо у них є якісь питання, то вони завжди можуть йому написати у приватні повідомлення.

Словом головний санітарний лікар України візитом на Тернопільщину залишився задоволеним. Все у нас добре і все під контролем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ