Тернополянин розповів про нову шахрайську схему з дуже дешевим пальним

0
1741

Жертвами шахрайської схеми «ваш родич у поліції» стало вже доволі багато людей. Але любителі легких грошей не зупиняються і постійно придумують нові варіанти виманювати кошти у довірливих людей.

Про одну таку схему розповів тернополянин Олег Синовець на своїй сторінці у Фейсбук.

Якщо коротко, то йому зателефонував невідомий і запропонував доволі дешево придбати пальне. Ціни були і справді привабливими – газ по 8 гривень, бензин – від 16 до 20. Було сказано на якій саме заправці можна розрахуватися за «товар» і отримати його.

Чоловік одразу зрозумів, що має справу з шахраями і зателефонував на 102. Через певний проміжок часу йому подзвонили з карного розшуку і повідомили, що він не перший, хто повідомляє про схожий випадок. Працівники карного розшуку вже навіть відвідували цю заправку.

Схема полягає у тому, що людина поспішає на заправку і через iBox перекидає гроші на вказану карточку, а потім уже йде до оператора, щоб отримати пальне. А оператор лише розводить руками.

Словом якщо вам пропонують придбати щось доволі дешево, спочатку добре подумайте, бо, швидше за все, ви маєте справу з шахраями і можете залишитися і без грошей, і без товару.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ