Іван Смеречинський з Тернопільщини придумав свій напрямок танцю (відео)

0
1183

Усе краще пан Іван взяв від різних танцювальних стилів. Особливість у тому, що пара може танцювати можна під будь-яку музику. Такий собі вільний стиль. Власний проект Іван Смеречинський відкрив в Українському клубі у Лондоні.

Спочатку танцювали лише українці. Потім долучилися й іноземці. Танці терапевтичні, – каже Іван Смеречинський для Суспільне UA. Вони урівноважують. Заняття додають м’якості жорстким жінкам і впевненості та галантності розгубленим чоловікам. Під час занять бувають і смішні випадки.

– Кумедний епізод був, – розповідає чоловік. – Є один гарний рух – я прокручую партнерку, потім сам проходжу і тоді беру її на себе, на стегно, такий невеличкий прогин є. Під час цього прогину вона чомусь злякалася і раптом схопила мене за талію – мало не вийшов бійцівський прийом. Дівчина займалася бойовими мистецтвами. Я ж показав новий рух, а партнерка цього не очікувала й відреагувала інстинктивно. Ми ще довго сміялися. Вона вибачалася кілька разів. Пізніше вже просила: «Давайте цей рух, бо він дуже красивий».

Детальніше у сюжеті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ