Тернополянка власноруч робить цукерки, які можна їсти навіть діабетикам

0
196
Маючи вдома коробочку солодощів від пані Наталії  з Тернополя, можна не відмовляти собі у солодкому, адже від натуральних смаколиків умілиці – користь для всього організму.

У цукерках жінки не знайти жодних барвників, консервантів чи підсолоджувачів. Немає в солодощах пальмової олії, штучних підсилювачів смаку та фарбників, якими щедро наповнюють магазинні кондитерські вироби, – пишуть Тернополяни.

Як розповіла пані Наталія, саме турбота про власних дітей та бажання нагодувати їх корисними смаколиками підштовхнули жінку до виготовлення порції домашніх ласощів. А рецепт цукерок від умілиці простий – тільки свіжі, натуральні продукти:горіхи, сухофрукти, кокос, кероб, насіння чіа, кунжут та багато інших.

—  Маю двох діток. Вони дуже полюбляють  солодке. Почала цікавитись складом магазинних цукерок… а там, майже, вся таблиця Менделєєва. Я вирішила, що мої сини, моя сім’я і рідні заслуговують на якісний продукт. Так і прийшла ідея виготовлення цукерок. Брала мигдаль, сухофрукти, кероб, лісові горіхи, грецькі горіхи, свою домашню смородину і починала міксувати. Ось так разом із дітками почала і сама ласувати натуральним.. Хочеться, щоби найрідніші мені люди відчували не тільки смак, але й користь.Вивела для себе формулу чотирьох ідеальних смаків  цукерок: -лісовий горіх, -кава чіа, -пп снікерс, -лісова смородина. Додаю начинки з керобу, арахісової пасти, сиру Філадельфія, та смородинового джему— наголосила пані Наталія.

Жінка зазначила, що натуральні складники, зокрема, фрукти зберігають максимум вітамінів та мінералів під час сушіння. Вони є смачними та корисними, адже тут збережено максимум вітамінів та мікроелементів, які позитивно позначаються на імунітеті.

—  Можна їсти мої цукерки й діабетикам. Маю спеціально розроблений рецепт, над яким ми з однією небайдужою мамою хворої дитинки працювали разом. Рекомендую домашні смаколики й діткам, вагітним, спортсменам та людям, які ведуть активний спосіб життя, займаються фізичною працею. Так, я споживала свої солодощі у період вагітності, адже знала, що там набір необхідних макро та мікроелементів, вітамінів та мінералів, які сприятливо впливають на організм. Не рекомендую людям з індивідуальною непереносимістю окремих продуктів. Наприклад, арахісу. Такі ласощі добре впливають на зміцнення імунної системи, дають заряд енергії, бо є достатньо поживними.Вони корисні для шлунково-кишквого тракту, серцево-судинної системи. у складі солодощів є калій та магній, необхідні для нормальної роботи м’язів. Сухофрукти та горіхи позитивно впливають на мозок, що так важливо для людей, які займаються розумовою і фізична працею. Поліфеноли дуже корисні для правильної роботи серця і кровотоку, феноли не дозволяють розвинутися низці серцевих захворювань, — поділилася Наталя.

Жінка додала, що має багато вдячних відгуків за свою працю. Пані Наталя впевнена, що займається корисною справою, тому робить її натхненно та з душею.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ