Добрі люди з тернопільських лавочок лякають дітей маніяками

0
363
фото ілюстративне

Залякали мені вчора Зайка. Добрі люди з лавочок. Хтось там побачив голого маніяка, чи то в парку, чи в нас у дворі. Я в той час на батьківських зборах в школі була. Там інші маніяки – маминіякі.

Це такі люди, які верещать до вчителя:

– Оксано Романівно! Ви мене більше на такі збори, де не рішаєця нічого, не кличте! Яке мені діло до навчального процесу? Кстаті, я не понімаю: шо то таке!!! Яка Рада ліцею? Мені то тре? Будете збирати гроші – я прийду!

Але, то таке.

В той час, коли ми з вчителями, батьками та учнями, “нічо не рішали”, добрі люди з лавочок в трьох дворах (!!!) побачили маніяка, який голим бігав десь там, вирішили, що він збоченець і педофіл і “просвітили” дітей про те, що саме збоченці роблять з маленькими хлопчиками. 

Ми не спали. По-перше: Зайко реально перелякався і ми спілкувались три години із психологом. По-друге: добрі люди відправили свою домашню алкашню патрулювати двір у нас під магазином, щоб ті піймали маніяка.

Алкашня піймала “білочку” і побилась між собою. Мабуть, за білоччине хутро. Поліція довго обирала тактику і стратегію підходу до місця дислокації алкашні, тож за той час там, здається, нарізали не ковбасу, а чиюсь печінку. 

Потім поліція довго пакувала алкашню. А сусіди ще довше горлали про те, як їх дістали і алкашня, і поліція. Після чого частину алкашні добрі люди забрали додому.
Малий заснув о 5.20. Досі тремтить крізь сон. Коли прокинеться, ми підемо до психолога.

Дивлюся на бейсбольну биту і хочеться використати її, як перекладача, в розмові з добрими людьми. 

І розумію, що так нізззя, курво! Бо посадять. І зовсім не на лавочку.

А покликати чужих дітей до лавочки і розповісти їм свої нереалізовані в молодості фантазії та нагородити дітей власними, збоченими страхами можна. Потому шо: всякі ужоси в телевізорі показують. От.

Соціально-телевізійні маніяки, блд. Сесію ВР краще дивіться – там вам пенсії любімі артісти розмовного жанру піднімають і тарифи знижують. В сумі виглядає на те, що вихід на пенсію буде співпадати з датою переходу в кращий світ. Хробаки з цвинтаря аплодують стоячи.

Я зла, як сто чортів. Коли там Ілон Маск добровольців на Марс відправляє?

Любов БУРАК
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ