Чоловік за допомогою майстерності рук обманював тернопільських продавців

0
211
Збитків більш як на тридцять тисяч гривень лише за один день спричинив постачальникам побутової техніки України п’ятдесятишестирічний уродженець Харківщини. Чоловік шахрайським методом отримував дороговартісне комп’ютерне обладнання. – повідомляє сайт Національної поліції в області. 
За словами правоохоронців, підозрюваний розробив власну шахрайську схему відповідно до якої замовляв у різних постачальників процесори та інші комплектуючі до комп’ютерів. Обирав не дешеві – вартістю більше п’яти тисяч гривень кожен. Товар доставляв за місцем призначення оператор поштового зв’язку.
– Даний громадянин за допомогою майстерності рук здійснював підміну процесора, який йому надходив, а це переважно дорогі процесори, на його місце клав дешевший. В подальшому оператор повідомляв, що оплата карткою не спрацьовує і він йшов, начебто по гроші. Проте не повертався, – розповідає слідчий Тернопільського відділу поліції Зіновій Кава.
На території Волинської області зафіксовано три факти шахрайства, ще вісім на Рівненщині, кілька у Вінниці. Затримали підозрюваного згідно із статтею 208 КПК волинські правоохоронці. Чоловік відповідатиме перед законом за статтею 185 частина 2 ККУ – крадіжка, вчинена повторно.
Триває слідство. Перевіряють працівники поліції причетність даної особи до аналогічних злочинів на території інших областей України.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ