Жінка з Тернопільщини великою сумою грошей підтримала американського військового

0
2324

У січні 2017 року у публікації «Тернопільська пенсіонерка розповіла, як вона закохалася в американського військового» сайт Про Те розповідав, як жінка ледь не стала жертвою аферистів. В Інтернеті вона познайомилася з американським військовим. Кількамісячна переписка завершилася проханням заморського вояка надіслати йому 2 тисячі євро, щоб викупити посилку, у якій знаходяться дуже дорогі речі. На щастя, героїні тій історії вистачило розуму вчасно зупинитися. Навіть більше, вона дала йому таку відповідь: “Привіт, аферист! В мене є пропозиція. Так, як у мене немає зубів, а ви мене страшно любите, вишліть 2 тисячі євро. Я собі вложу зуби. Це буде знак вашої любові до мене”.

А ось жителька Кременецького району ту публікацію, на жаль, не прочитала. Їй також прийшов лист від американського військового. Після чотирьох місяців спілкування той повідомив, що надсилає їй бандероль, у якій дуже багато грошей. І жінці справді зателефонували нібито з аеропорту Бориспіль і повідомили, що прийшла бандероль. Але щоб її отримати, потрібно заплатити 50 тисяч гривень. У неї таких грошей не було. Ось тільки «військовий» повідомив, що у бандеролі знаходиться 700 тисяч доларів і половину з них вона зможе забрати собі.

Жінка взяла кредит і таки оплатила бандероль. А потім усе – ні бандеролі, ні грошей, ні військового. Залишився лише великий кредит, який доведеться гасити самій.

Правоохоронці тепер спробують розшукати шахрая. Ось тільки шансів це таки зробити дуже мало.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.