Жінка з Тернопільщини великою сумою грошей підтримала американського військового

0
2417

У січні 2017 року у публікації «Тернопільська пенсіонерка розповіла, як вона закохалася в американського військового» сайт Про Те розповідав, як жінка ледь не стала жертвою аферистів. В Інтернеті вона познайомилася з американським військовим. Кількамісячна переписка завершилася проханням заморського вояка надіслати йому 2 тисячі євро, щоб викупити посилку, у якій знаходяться дуже дорогі речі. На щастя, героїні тій історії вистачило розуму вчасно зупинитися. Навіть більше, вона дала йому таку відповідь: “Привіт, аферист! В мене є пропозиція. Так, як у мене немає зубів, а ви мене страшно любите, вишліть 2 тисячі євро. Я собі вложу зуби. Це буде знак вашої любові до мене”.

А ось жителька Кременецького району ту публікацію, на жаль, не прочитала. Їй також прийшов лист від американського військового. Після чотирьох місяців спілкування той повідомив, що надсилає їй бандероль, у якій дуже багато грошей. І жінці справді зателефонували нібито з аеропорту Бориспіль і повідомили, що прийшла бандероль. Але щоб її отримати, потрібно заплатити 50 тисяч гривень. У неї таких грошей не було. Ось тільки «військовий» повідомив, що у бандеролі знаходиться 700 тисяч доларів і половину з них вона зможе забрати собі.

Жінка взяла кредит і таки оплатила бандероль. А потім усе – ні бандеролі, ні грошей, ні військового. Залишився лише великий кредит, який доведеться гасити самій.

Правоохоронці тепер спробують розшукати шахрая. Ось тільки шансів це таки зробити дуже мало.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ