Невже на Тернопільщині з’явилася секта, яка нищить храми

0
151

У ніч на Благовіщеня невідомі розбили вікно у вівтарі і проникли в храм Святої Трійці, що на Божій горі поблизу Великих Бережець.

Настоятель храму протоієрей Василь Дідик розповів про те, що вандали осквернили найбільші святині – Євангеліє та ікони. Пошкодили орнаменти на стінах та вибили вікно під куполом, повідомляють у Тернопільській єпархії православної церкви України.

Гадає, що люди, котрі це вчинили мали намір скинути хрест. Також отець Василь припускає, це зробили не просто хулігани, а представники якоїсь секти. Про це свідчать надписи, котрі вони залишили на іконах. Гроші із храму зловмисників не зацікавили.

Напрестольне Євангеліє з вирваними сторінками і антимінс згодом знайшли у лісі. Понищили ікону Іова Почаївського, ікони Спасителя, Божої Матері, Святого Миколая, а також старовинну ікону «Христос і вівці». На обличчі Спасителя намалювали перевернуті хрести.

Такий випадок у храмі, це вже не вперше. Вже були пошкоджені ікони у печері.

«Тоді ми до правоохоронців не зверталися. Пошкодження були незначними, й ми думали, що це дрібне хуліганство. Як з’ясувалося, вандали діють цілеспрямовано», – сказав протоієрей Василь Дідик.

Випадок розслідує поліція.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ