Студент, пенсіонерка і чиновник переконуватимуть тернополян не голосувати

0
333

Просвітницька акція Коаліції громадських організацій «Тернопільський центр реформ» запрошує сьогодні на акцію «Не кіпішуй, голосуй!»

21 березня на Театральному майданы (біля пам’ятника Незалежності) з 15.30 по 17.30. учасники громадських організацій вийдуть «в люди», щоб:

  • закликати тернополян голосувати
  • допомогти одразу на місці перевірити, чи є людина у списку виборців
  • підказати, де шукати передвиборчі програми кандидатів, їхні декларації, тощо
  • здійснити експрес-опитування проблем та позитивних досягнень Тернополя
  • провести вікторину на тематику самоврядування з заохочувальними призами (а як би ви відповіли на запитання про те, чи несе покарання людина, яка продала свій голос на виборах?)

Також буде своєрідний перформанс – до участі в акції ми запросили «студента», «пенсіонерку», «чиновника», «дядю з Києва», які звертатимуться до перехожих, переконуючи їх не голосувати. Увага! Акція «Не кіпішуй, голосуй!» не політична, носить виключно просвітницьку і роз’яснювальну мету. Ми не агітуємо за політичні сили і не аналізуємо програми кандидатів.

Акцію організовує Коаліція ГО «Тернопільський центр реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.  

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ