Клубна атмосфера та смачний кальян у party restaurant YOUNG

0
447

У скількох нічних закладах Ви були? Чи всі вони змогли задовольнити Ваші потреби? Суші, лаунж, Тернопіль — поєднати всі аспекти крутої вечірки може party-restaurant ЯНГ! Він здивує навіть затятих любителів потусити, адже поєднує у собі декілька цікавих особливостей…

Young: нічний клуб, в якому можна замовити незвичних страв і коктейлів,
а ще класно відірватися з друзями!

Янг Тернопіль

Часто про цей заклад кажуть “нестандартний нічний клуб”. Напевно, ця назва дещо відображає концепцію, яку намагалися втілити власники. Справа у тому, що тут дійсно можна послухати клубну музику, потанцювати, але водночас добре поїсти. Не замовити снеки до пива чи коктейлів, а саме повноцінно поїсти. У цьому і суть паті-restaurant!

Віднедавна ресторан китайської кухні поставив на вуха ледь не все місто, адже він суттєво відрізняється від інших. До речі, тут готують не лише китайські страви, позаяк у меню є тайський, в’єтнамський та японський напрямок. Уявіть:

  • з облаштованої сцени грають треки від запрошених з Києва чи навіть з-за кордону ді-джеїв,
  • а зовсім поруч Ви їсте ґьодзу з лососем та креветками і запиваєте цю смакоту сливовим вином. Такий от оригінальний нічний клуб у м. Тернопіль!

Особливість також у тому, що всі страви мають справжній смак Азії, вони такі ж пікантні та гострі, якби Ви самостійно замовили їх у відповідних країнах. Тому неодмінно сходіть на вечірку в ЯНГ, щоб послухати класну музику і поїсти незвичних страв. І ще: замовте декілька фірмових коктейлів, адже в алкогольній карті є чимала кількість азійських напоїв, що просто розірвуть Вашу уяву!

Лаунджбар Young: тут готують найсмачніші кальяни під треки
крутих діджеїв!

Азіатська кухня у Тернополі

Чому лаундж-бар? Бо у закладі панує атмосфера невимушеності, все легко і в дусі релаксу. Тут подобається відпочивати людям різного віку, межі зникають, а залишається ідеальний відпочинок у чистому вигляді. Не зважаючи на клубну атмосферу, тут добре проводити час. У залі багато простору, дерева, прикольне світло з неонових ліхтарів та гірлянд.

Для тих, хто не уявляє свого дозвілля без паління за східними традиціями, є першокласний кальян-бар. Доступний преміум та класичний варіант, а ще у наявності різноманітні додатки. Тютюн високої якості, після нього не болить голова, немає гіркоти у роті, адже у клубі нічого не жаліють для гостей.

Зала розмежована, є м’яка зона зі зручними диванами, за якими добре сидіти у компанії друзів з кальяном. Для відвідувачів створено максимально комфортні умови. Ну і знову про кухню: меню утамує голод будь-якого гурмана! Пригощають цікавими десертами, смачними першими і гарячими стравами, чималий вибір ролів з морепродуктами і навіть є з качкою. Тому якщо Вам подобається азіатська кухня і клубний відпочинок — відвідайте ЯНГ!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ