Тернополянин пообіцяв Уляні Супрун більше не їсти чорної ікри

0
563

Шановна Уляна Джорджівна, ви вже вибачте мені, що звертаюся до вас ось так привселюдно, але дуже мене зачепив за живе ваш пост про загрозу популяції осетрової риби. І що деякі несвідомі українці їдять чорну ікру навіть не підозрюючи, що риба ота – на межі знищення. А ви таки знаєте, про що кажете. Бо жінка ви розумна. Інакше б вас не призначили на таку відповідальну посаду. У нашій країні взагалі на відповідальні посади призначають лише тих, хто туди найкраще підходить. Взяти, хоча б, для прикладу, Генерального прокурора. Але мова зараз не про нього, а про чорну ікру.

Так ось, я простий, маленький, пересічний і, як сказав один з наших тернопільських нардепів, смертний українець, обіцяю вам, що більше не буду їсти чорну ікру. Обіцяю не так, як ті, що погрожують вдвічі знизити ціну на газ, а обіцяю чесно і з повною відповідальністю. Більше ніякої чорної ікри.

Зізнаюся відверто, мені таки буде трішки важко виключити цей продукт зі свого щоденного раціону. Бо звиклося таки, що до сніданку, обіду і вечері має бути баночка отого делікатесу. Але я візьму себе у руки і таки відмовлюся від нього. Навіть більше, я обіцяю вам, що і червону ікру більше споживати ложками не буду. Її ж також добувають з якоїсь риби, яка найближчим часом може опинитися на межі зникнення. Тому із сьогоднішнього дня якщо ікра, то винятково кабачкова.

Хоча, я ж обіцяв бути чесним, таки ще одного разу дозволю собі трішечки чорної ікри. Одного святкового дня. А найбільшим святом для українців буде той день, коли ви усі нарешті залишите нас у спокої і зникнете з нашого життя.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ