Сьогодні в Україні закінчується термін дії воєнного стану

0
72
Воєнний стан закінчується сьогодні о 14.00. Фото: lb.ua

У середу, 26 грудня, в Україні закінчується термін дії воєнного стану, який було введено в низці областей після інциденту в Керченській протоці. – пише Gazeta.ua

Згідно з указом, термін дії воєнного стану повинен завершитися о 14:00.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану в 10 областях — ­Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській. Вони розташовані вздовж кордону з Росією, невизнаною Придністровською Молдовською Республікою чи на узбережжі Чорного й Азовського морів.

Також Україна заборонила в’їзд чоловікам віком від 16 до 60 років із громадянством РФ. Так Україна відреагувала на морську агресію Росії.

Нагадаємо, вранці 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їхнього переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Внаслідок тарана прикордонного корабля РФ було пошкоджено буксир ВМС України.

У Федеральній службі безпеки РФ звинуватили українську сторону в “небезпечних маневрах” під час заходу в “закриту акваторію територіального моря РФ”. Україна відкидає ці звинувачення, заявляючи, що судна діяли в рамках закону.

В цей же день українські кораблі були обстріляні і захоплені російським спецназом. В результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків.

Зараз Росія “судить” 24 українських моряків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ