Руки геть від українських олімпійців

0
253

2015.12.23-12.34.01Ох, і галас же здійнявся у соцмережах. Ох, і галас. Наші спортсмени на Олімпіаді в Ріо сфотографувалися з росіянами. Ще й підписали: «разом ми сила».

Що тут почалося… Як посміли? Совісті нема. Патріотизм відсутній. Покарати. Позбавити фінансування. Міністерство відповідне розігнати. Міністра нового призначити.

Ну призначимо і що? Скільки вже тих міністрів, народних депутатів, прем’єрів, президентів було за часи незалежності?

До слова, у Президента заводик на території Росії. І нічого – спить спокійно. Якби ж то тільки в Президента. У нас же вся ота, так звана політична еліта має бізнес у Росії. Тільки цього не афішують.

Та що так високо заглядати. У всіх наших магазинах товари країни окупанта на полицях спокійно лежать. І нічого. Купують люди. Перестали вже на код країни виробника увагу звертати.

А що казати про наших заробітчан у Росії? Їх же там сотні тисяч. Може варто усіх одним махом громадянства позбавити? А чому б ні? Перетнув кордон – все, додому більше не повертайся.

А телевізор включити? Тож на усіх каналах серіали і фільми або російські, або російською мовою перекладені. До речі, чомусь не чув щоб оці патріоти, які пропонують спортсменів наших ігнорувати, телевізори масово у вікно викидали.

А ще у більшості з них на комп’ютерах встановлене російськомовне програмне забезпечення. А без комп’ютера ж ніяк. Без нього ж гнівний пост у соцмережі не викладеш.

Крім того, більш ніж впевнений, що у людей, які на спортсменів наших так сильно нагнівалися, у друзях в тих же соцмережах є росіяни. І спілкуються вони з ними. Але ж їм можна.

На Тернопільщині он поштарям гумаки російського виробництва видали. То що тепер людям робити? Босими ходити? А “Сбербанк Росії”? Ну, забрали з нього слово “Росії”, то він від того російським бути перестав?

Але що там якесь фото. Он фехтувальниці наші росіянкам у фіналі програли. Оце халепа. Як посміли? Чому вище голови не стрибнули? Зганьбили країну. У якійсь Північній Кореї за таке вже б на каторгу відправили. У нас з цим гірше. Не дуже є куди відправляти. Хіба десь на вугільні шахти Львівщини – нехай кайлом помахають, якщо шпагою не виходить.

Хоча легко ось так, лежачи на дивані і тримаючи на пузі ноутбук, гнівні пости писати. Важче зробити для країни хоча б одну соту того, що роблять наші спортсмени.

Тому – руки геть від наших олімпійців.

Руслан ДОРОТЯК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ