Українці, у яких є родичі на заробітках, не повинні отримувати субсидії

3
9924

Масово їздити на заробітки жителі Тернопільщини почали ще у 90-х роках минулого століття. Роки минають, але тенденція не змінюється.

А ще Тернопільщину вважають областю з найнижчими зарплатами. Попри це, кількість людей, які отримують субсидію цього року зменшилася удвічі. А може зменшитися ще більше.

Днями міністр соціальної політки Андрій Рева вирішив винести на широкий загал чергове покращення. Андрій Олексійович вважає, що родини заробітчан не повинні отримувати субсидій. А все тому, що з-за кордону їм надсилають багато грошей і ці родини насправді живуть настільки добре, що нема чого їм отримувати субсидії.

У цьому місці міністр цілком резонно цікавиться, чому хтось повинен працювати в Україні і платити тут податки, з яких потім і платять субсидію. А хтось їде собі за кордон і перераховує своїм родичам гроші. А ті родичі ще й субсидію отримують. Андрій Рева вважає, що такий стан речей жодним чином не відповідає соціальній рівності.

Тут з ним важко не погодитися. Справедливість таки має бути. Ось перша заступниця міністра соціальної політики Ольга Крентовська у листопаді цього року отримала 211 тисяч гривень. З них 61 тисяча премія і ще 103 тисячі матеріальна допомога. 211 тисяч гривень за місяць.

Статистика запевняє, що середня зарплата у Тернопільській області 7290 гривень. Тобто одна заступниця міністра отримує стільки ж, скільки 30 працюючих тернополян. І скільки людей, які не поїхали на заробітки, повинні заплатити податків, щоб цій панянці не було потреби туди їхати.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер3 КОМЕНТАРІ

  1. Чуєш ти-сране чмо! Сам пробував там працювати? Ти гавно вважаєш що сюди мільйони шлють? Твоя держава змусила людей виїжджати за кордон мити сраки європейцям бо сама нічого не може дати. І ти наведу зараз будеш говорити про субсидії кому давати кому ні???

  2. А ти думаєш що ті люди які працюють в Україні і платять тут податки і збори на армію у захваті від своїх зарплат? Мало того що такі як ти все життя працювали не за гривні а за долари, при тому користуючись пільгами з наших податків. Так вам і треба, за що боролись на те й напоролись, погано вам жити було, бачиш-но!

  3. Черговий “кваліфікований” погляд на покращення життя від головного “менеджера” соціальної політики України. Для початку йому і всім працівникам цього міністерства, які готують подібні пропозиції потрібно прожити кілька місяців на суму прожиткового мінімуму в Україні. А потім відправити у віддалене від міст і доріг село і хай проживуть хоча б півроку, коли не можна знайти роботу а треба утримувати сімю. Далі відправити його за кордон на заробітки попрацювати 12 годин. як працюють наші люди.І тільки тоді хай дискутують про справедливість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.