Стало точно відомо, чому жителі Тернопільщини отримують усе менше і менше субсидій

0
2007

У цьому році жителі Тернопільщини отримують удвічі менше субсидій, ніж у 2017. Не знаю як кому, а мені це видається доволі дивним. Тарифи на комунальні послуги ростуть просто шаленими темпами. У платіжки вже дивитися страшно. І це ж іще не все. З першого дня нового року у Тернополі знову дорожчає вода.

Зрозуміло, що уряд, попри обіцянки, робить усе можливе, щоб одержувачів субсидій стало менше. І придумують для цього усілякі нові правила. Але, як з’ясувалося, насправді усе менше і менше людей отримують субсидії зовсім не через це. А через просто неймовірну динаміку зростання доходів. І доходи оті ростуть значно швидше, ніж витрати на оплату комунальних послуг.

Принаймні саме про це днями заявив директор Директорату сім’ї і соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко. І з Віталієм Володимировичем не посперечаєшся – так і є насправді. І я вам це зараз доведу.

З 1 листопада цього року газ подорожчав на 23 відсотки. А днями моїй мамі підняли пенсію. Аж на 8 гривень і ще 72 копійки. Хоча, як на мене, цей приклад не зовсім вдалий. Давайте спробуємо довести суттєве зростання доходів населення на прикладі самого Віталія Музиченко. Згідно з деклараціями, які подав у 2016, він отримував щомісяця майже 23 тисячі гривень заробітної плати. А ось минулого року уже по 37 тисяч. Не поспішайте співчувати людині, бо це ще не все. У липні цього року Віталій Володимирович декларує, що за основним місцем роботи отримав ще 116 тисяч гривень.

У них там у Міністерстві соціальної політики взагалі прийнято допомагати матеріально своїм працівникам. Перша заступниця міністра соціальної політики Ольга Крентовська у листопаді цього року отримала 211 тисяч гривень. (Сайт ПроТе розповідав про це у публікації «Українці, у яких є родичі на заробітках, не повинні отримувати субсидії»).

211 тисяч і 116. Можна було б сказати, що Віталій Музиченко відбувся «легким переляком». Але це ще не кінець історії про стрімке зростання доходів окремих українців. Бо вже у цьому місяці усе той же директор декларує отримання ще 118 тисяч.

І як вам цифри? Тепер переконалися, що доходи українців таки стрімко зростають? Зрозуміло, що не всіх, а лише тих, яким вдалося прилаштуватися біля бюджетної годівниці. А годівницю оту наповнюють якраз люди, яким у субсидіях відмовляють.

Сам не був, тому переконувати не буду, але довелося чути, що у Тернополі на окремих підприємствах люди отримують по 10 тисяч гривень і навіть більше. Але люди ці щось роблять, щось виробляють. А ось директор якогось міністерського Директорату отримує утричі більше. А потім ще намагається переконати нас, що у нас насправді усе дуже добре, але ми чомусь вперто не хочемо цього помічати.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогерБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.