У Тернополі виявлено автозаправні станції, що працювали без дозвільних документів

0
250

У Тернопільській області тривають спільні заходи органів прокуратури, Національної поліції, представників Державної служби з надзвичайних ситуацій та управління Держпраці щодо виявлення і припинення протиправної діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, що діють на території області.

Зокрема, Тернопільською  місцевою прокуратурою, спільно з працівниками поліції викрито діяльність незаконної автомобільної заправної станції по вул. Текстильній у м.Тернополі.

Установлено, що АЗС  реалізовувала дизельне пальне   без відповідних документів дозвільного характеру. Окрім цього, на вул. Об’їзній виявлено нелегальний газозаправний пункт, де реалізовувався скраплений газ без будь-яких документів.

У ході проведених санкціонованих обшуків вилучене  вибухонебезпечне обладнання, документи про роботу об’єктів  та більше 1700 л дизельного палива.

Триває досудове розслідування у кримінальному  провадженні  за ч. 1, ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ