Чому відомий мандрівник з Тернопільщини усе життя втікає на природу і до лісу

0
579

Про туристичне життя із притаманним почуттям гумору висловився мандрівник і спелеолог Борис Гора.

«У четвертому класі, як навчився читати, прочитав книжку про індіанців, а з шостого вже почав з домів потроху на природу в ліси втікати, –  розповідає на своїй сторінці у Фейсбуці Борис Гора. –  І так воно якось затягнуло по-сурйозному…

На старости хтів спокою, виїхав в село, вже дуже мінімально мандрів, але все єдно в тому туризмі й асоціююсь для багатьох. З того туризму зара хіба ще дрова пиляю і палю.

Багато в ФБ маю друзів туристів, і своїх учнів, і вже їхніх, і дуже профі спортивних, і любителів, і початківців, і матрасників. Через Дністер і Млинки постійно нові добавляються – мінімально контакту, спілкування, поржати троха, й побільше позитиву, хоч деколи всередині не до того.

Стараюсь показати іншим наші принади природні, познайомити з більш активними молодими командами, з їхніми сучасними проектами, змаганнями, мандрами.
Приємно бачити розвиток, прогрес в туристичному напрямку, радію досягненням своїх учнів, друзів, щиро вболіваю і слідкую за новинами.

Намагаюсь, щоб туризм давав не тільки гарні і сильні враження, знайомства, задоволення, емоції, а, перш за все, виховував прогромадянську позицію, повагу й культуру до Природи, гартування свідомости, тіла, надійність і щирість, виховання особистости, лідерських навичок, гідного прикладу для інших.

Багато моїх друзів були й на Майдані, на Сході, задіяні в громадських акціях, у вихованні молоді, в патріотичних організаціях. Цей досвід туристичний і дух надійности, дружби, допомагав в різних життєвих ситуаціях.

З Днем туризму, будьте надійними й потрібними для інших! Перемога у всьому буде за нами!»

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ