У Тернополі з’явився просвітлений злодій

0
372

Тернополянина Тараса Савчука обкрадає акуратний злодій з відмінним почуттям гумору. До того ж він дуже спостережливий, добре розуміється на електроприладах і, швидше за все, дбайливий господар. Адже краде жарівки.

– У загальному коридорі вкручую лампочки сам, –  розповідає Тарас. – Прикро, коли приходжу додому і в темноті відчиняю двері. Лампочка своя ближче до дверей, бо загальна давно згоріла і вже не хочу міняти її для всіх. А так – включив і є світло. Та й на загальну сходову клітку нормально світить, часто залишаю включену на ніч.

Якби не фірмові лампи розжарювання, Тарас Савчук навіть не помітив би, що у будинку хтось полює за світлом.

– Вже майже рік принципово купую лампочки Philips, –  продовжує чоловік. – Вони якісні і термін експлуатації довший. У коридорі вкручую лампочки Philips, а викручую якусь згорілу нашу стоватку. За формою вони такі ж самі, але все ж не такі. Ну цирк, правда? Ото вже народ у нас. Думаю, то винен або Порошенко або Надал, або рука Кремля, бо наші люди не можуть бути такими.

Таким чином у загальному коридорі Тарас Савчук поміняв уже кілька електролампочок. Каже, що матиме більше терпіння, ніж злодій. Вкручуватиме нові жарівки доти, поки просвітленому крадієві не набридне.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ