У Тернополі з’явився просвітлений злодій

0
309

Тернополянина Тараса Савчука обкрадає акуратний злодій з відмінним почуттям гумору. До того ж він дуже спостережливий, добре розуміється на електроприладах і, швидше за все, дбайливий господар. Адже краде жарівки.

– У загальному коридорі вкручую лампочки сам, –  розповідає Тарас. – Прикро, коли приходжу додому і в темноті відчиняю двері. Лампочка своя ближче до дверей, бо загальна давно згоріла і вже не хочу міняти її для всіх. А так – включив і є світло. Та й на загальну сходову клітку нормально світить, часто залишаю включену на ніч.

Якби не фірмові лампи розжарювання, Тарас Савчук навіть не помітив би, що у будинку хтось полює за світлом.

– Вже майже рік принципово купую лампочки Philips, –  продовжує чоловік. – Вони якісні і термін експлуатації довший. У коридорі вкручую лампочки Philips, а викручую якусь згорілу нашу стоватку. За формою вони такі ж самі, але все ж не такі. Ну цирк, правда? Ото вже народ у нас. Думаю, то винен або Порошенко або Надал, або рука Кремля, бо наші люди не можуть бути такими.

Таким чином у загальному коридорі Тарас Савчук поміняв уже кілька електролампочок. Каже, що матиме більше терпіння, ніж злодій. Вкручуватиме нові жарівки доти, поки просвітленому крадієві не набридне.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.