Вулицю, на яку скаржиться тернополянин на інвалідному візку, цього року ремонтувати не будуть

0
160

21 червня цього року тернополянин Т.О. Хоміцький зареєстрував петицію, у якій поскаржився на незадовільний стан вулиці Крушельницької.

Чоловік інвалід I групи і пересувається винятково на інвалідному візку. А йому також хочеться інколи побувати біля озера і трішки там відпочити. Ось тільки пересування вищевказаною вулицею для таких людей – це справжні навіть не випробування, а тортури.

Ту петицію тернополяни підтримували просто неймовірними темпами. За першу добу її підтримали 278 осіб із 300 необхідних. Усього ж її підписало 433 людини. Для нашого міста – це рекорд.

І ось виконавчий комітет міської ради петицію розглянув і вирішив, що викладені у ній факти таки мають місце. Тому прийнято рішення замінити на цій вулиці покриття тротуару фігурними елементами викладення. Ось тільки виконувати ці роботи будуть в 2019 році. І то при наявності відповідного фінансування.

Тому доведеться і далі тернополянам на інвалідних візках докладати багато зусиль, щоб трішки помилуватися водяною перлиною нашого міста.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.