Відомому американському бізнесменові тепер доведеться думати, що робити з цією тернопільською руїною

1
1391

Петиції, які реєструють на сайті Тернопільської міської ради, бувають доволі різними. Хоча більшість з них все таки покликана хоча б якось поліпшити стан справ у місті. І міська влада може їх вирішувати. Тут, як мовиться, було би бажання і кошти.

До прикладу, зараз очікують відповіді петиції про капітальний ремонт двох вулиць. Має усі шанси набрати необхідну кількість голосів і петиція про будівництво поля для міні-футболу у Кутківцях.

Але трапляються петиції, які інакше як фантастичними не назвеш. Що дивно – люди їх також підтримують.

За 11 днів до закінчення збору підписів набрала необхідну кількість голосів петиція про передачу будівлі «Текстерно» відомому американському бізнесменові Ілону Маску.

Автор петиції Роман Васильович Кульчицький запевняє, що цей американець якраз шукає діляночку для будівництва третьої Гігафабрики. Ось тут якраз і варто запропонувати йому цю будівлю. Якщо ж панові Ілону вони чомусь не припаде до смаку, можна виділити земельну діляночку для будівництва фабрики з нуля.

Якщо ж цей американський добродій погодиться, то у Тернополі одним махом вирішать доволі багато проблем. Тут і нові робочі місця, і наповнення міського бюджету, і велика кількість туристів. Крім того, нарешті запрацює Тернопільський аеропорт.

Залишилося усього нічого – комусь з міської влади встановити контакт з Ілоном Маском і сподіватися, що файне місто припаде йому до душі і він таки захоче вкласти трохи долярів у його розвиток.




1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ