У Тернополі стартує «Місто професій», яке також сприятиме працевлаштуванню ветеранів АТО

0
111

Перший унікальний пілотний проект «Міста професій» та «Фестивалю вакансій для ветеранів АТО» відбудеться 30 червня у Тернополі. Захід стане своєрідним єднанням для батьків та дітей, які разом «влаштовуватимуться» на роботу.

Національний проект «Місто професій» в Україні відбувається вп’яте. Минулого року до заходу долучилися 32 міста і понад 400 тисяч дітей. Цьогоріч організатори запланували дійство у понад 70-ти містах. Очікується, що учасниками стануть понад 1 мільйон маленьких українців.

За словами координаторки проекту Тетяни Люльки, разом з дітками «Місто професій» відвідує велика кількість демобілізованих військовослужбовців. Саме тому організатори прийняли рішення інтегрувати можливість працевлаштування ветеранів АТО в проект «Місто професій».

«Фестиваль вакансій для ветеранів АТО» – це ефективний майданчик для спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які брали участь в АТО та перебувають в пошуку нової перспективної роботи. Захід допоможе адаптовуватися і соціалізовуватися воїнам, знайти себе.

«Здійснюється особливий відбір роботодавців, адже кожен має займатися улюбленою справою. Тоді наша економіка зростатиме. Головна місія «Міста професій» – щоб кожна дитина займалася тим, що їй подобається», – наголосила Тетяна Люлька.

Відбуватиметься захід на двох локаціях у парку Шевченка: майданчику, де діти зможуть познайомитися з професіями та зоні для роботи з воїнами АТО.

У програмі фестивалю вакансій презентації професій та спеціальностей, ярмарок кар’єри, анкетування ветеранів.

Організатори наголошують, що завдяки такому вдалому поєднанні дитячого проекту та соціальної ініціативи – кожен знайде для себе можливість не тільки для відпочинку, але і пошуку роботи.

Проект відбувається за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації. Організатори «Фестивалю вакансій для ветеранів АТО»: ГО Міжнародний Альянс Братерської Допомоги і Центр працевлаштування та перекваліфікації ветеранів; національного проекту «Місто професій» – Благодійний фонд «Місто професій».

Джерело – сайт Тернопільської ОДА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ