За пісню Ірини Демчук голосують на фестивалі у США

0
356

Усього за два дні понад 13 тисяч переглядів  набрала пісня тернополянки Ірини Демчук на cторінці Ethno Fm Radio. Ірина бере участь в міжконтинентальному фестивалі української пісні у США «Співай рідною» з піснею «Галицька краса». Слова – Лесі Любарської, музика Ольги Храпчинської.

– Ця пісня дуже проста і позитивна, – ділиться Ірина Демчук. – мені легко її співати, радісно.

Утім, у репертуарі Ірини є пісня, яку співачці важко виконувати через емоції.

– Коли на концертах виконую пісню про українських героїв, глядачі завжди встають, – розповідає. – А я – на колінах. Мені важко доспівати. Як бачу, що люди плачуть, до горла підступає клубок і самій хочеться плакати. Це – пісня  «Лиш тримайся, герою» на слова Лесі Любарської і музику Тараса Сотули. Виконую переважно патріотичні пісні. Моя публіка – здебільшого люди поважного віку. На концертах збираємо кошти для ЗСУ.

Так виглядає сітілайт, про який говорить Ірина

Ірина поділилася, що у житті недавно настали несподівані зміни лише через її фото на сітілайті. У центрі Тернополя це фото перехожі бачать уже другий місяць. Є позитивні і негативні моменти. Ірина реагує і на реакцію близьких та незнайомих, і на її відсутність.

– Є щирі друзі, які телефонують і кажуть, що приємно було бачити моє фото в центрі міста, – говорить Ірина. – Цікавляться, чи не святкувала я день народження або якусь іншу подію. А є ті, що бачать, але нічого не кажуть. Впевнена, що бачили, бо живуть там і не могли не пройти повз й не помітити. Це добре мені знайомі молоді люди. Відкрито ігнорують. Вражає й інше – іноді колишні колеги, з якими пропрацювала 15 років, не вітаються. Це боляче. Дивуюся, чому тепер такий світ. Вчуся з цим жити.

Незнайомі теж відгукуються. Недавно в універмазі до мене підійшла жінка і каже: «Щиро перепрошую. Це ви чи не ви? Я бачила ваше фото на сітілайті. Колись дивилася вашу програму з Арсеном Мірзояном. Ви ж на телебаченні працювали». Жінки активніші, частіше відгукуються. Правда, недавно у місті підійшов до мене один чоловік і сказав, що був у мене на концерті.

Якось в магазині вибирала парфуми. А продавчиня сказала: «Я бачила вас на сітілайті». Мені це додає гарного настрою і впевненості. Люблю бути в центрі уваги. Маю енергію і натхнення творити надалі.

На роботі

Через фото на сітілайті почало змінювати оточення співачки. Але вона боляче сприймає, коли не знає причини, чому деякі люди йдуть з її життя.

– Колеги у музичному коледжі дивуються, – продовжує Ірина. – Не знали, що я співаю майже 20 років.

Помітила, що дехто після появи моєї світлини на сітілайті видаляє мене з друзів у соцмережах. Це сумно. Не знаю причини. Може їм це набридає чи дратує, що в центрі уваги. Але я не можу забрати всю увагу на себе – це лише один сітілайт на все місто. Та й в кожного своє життя.

Не зважаючи ні на що, не зупиняюся. Маю ще багато мрій і задумів. Але не озвучую наперед. Кажуть, щастя любить тишу.

Проголосувати за пісню Ірини Демчук можна тут https://www.youtube.com/@user-cv7xf5hs6y СПІВАЙ РІДНОЮ. ІРИНА ДЕМЧУК- “ГАЛИЦЬКА КРАСА. Міжконтинентальний Радіо-Фестиваль Української пісні в Сполучених Штатах Америки “СПІВАЙ РІДНОЮ”- на Ethno Fm Radio USA California.

Ірина Демчук з дочкою Боженою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ