Як кохатися під час карантину, коли вдома є діти – поради сексолога

0
2023

То тільки усілякі модні блогери пишуть, що кохаються щогодини і оргазмують без кінця. А насправді реальність жорстокіша.

В умовах карантину в багатьох зменшилась можливість сексу. Особливо, якщо в домі є діти. Сховатись від них надовго майже немає шансів.

І ото напише та блогерша гарного поста про секс, а сама вночі просто спить. Бо падає з ніг, доки всіх повкладає.

Можна звісно вдень закритись у ванні, але надовго ж не вдасться. Одразу хтось буде вламуватися в зачинені двері із фразами: «Мам, Тат, хочу, пісяти/їсти/гратися/тут щось розбилось…» або «А що ви там робите?». Як отримати насолоду в такій ситуації?

Ми з Дереком придумали хитру штуку – «Сексуальний ситком». Розбиваємо прелюдію на короткі серії.

Впродовж дня треба наганяти одне одному еротичний настрій, але тільки по кілька хвилин.

Наприклад: підійти, вдихнути аромат партнера, міцно-міцно поцілувати і при цьому дозволити язикам гарячий танець. Відсторонитись і дальше побігти в домашніх справах. А потім крадькома зустрітись в тихому кутку квартири і запхати руку в трусики і…. , але не довше хвилини. Знову розбігтись. І так збігатись і розбігатись впродовж дня.

До вечора напруга так наросте, що достатньо буде дійсно кількох хвилин у ванні, чи у ліжку, щоб довести обох до оргазму. А іноді і не до вечора, а вже і в обід можна похуліганити.

Ірина КЛЕКІТ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ