Поліцейські на Тернопільщині відверто зізналися, що неповнолітнього не били

0
515

Кілька днів тому з’явилася інформація, що у Борщові у відділку поліції жорстоко побили неповнолітнього. Зрозуміло, що чи не першими на неї відреагували саме у правоохоронних органах. І з’ясували, що ніякого побиття насправді не було. А ось факт перебування неповнолітнього у відділку без супроводу дорослих таки підтвердили.

Справа ось у чому. Поліцейські отримали звернення про те, що хтось викрав опукле оглядове дзеркало. У ході оперативних заходів вдалося з’ясувати, що на міське майно зазіхнув місцевий 14-річний підліток. Поліцейські приїхали до нього додому. Юнак у всьому зізнався і майно повернув. Після чого його запросили до відділку, щоб там розібратися чи не крав він вже чогось раніше. Але дідусь, який на ту мить був удома, їхати у поліцію відмовився. Запросили педагога, але той з невідомих причин також до відділку не дістався.

Тоді хлопця вивели з приміщення, щоб відпустити на усі чотири боки, але тут його побачила місцева громадська активістка, яка і заявила про незаконність дій поліцейських. Вона і відвезла підлітка у лікарню, щоб встановити чи не отримав той тілесних ушкоджень.

Правоохоронці переконують, що таки не отримував. Це підтвердили і лікарі, і дідусь, і матір юнака, з якою правоохоронці поспілкувалися телефоном. Тай сам хлопець відмовився від будь-яких претензій.

Таким чином факт незаконного затримання і побиття неповнолітнього не підтвердився.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ