Чому сусід-наркоторговець досі на волі, тернополяни зможуть дізнатися через Інтернет

0
117

Чому сусід-наркоторговець досі не за ґратами? Коли поліцейський має право на обшук людини? Чи можливо притягти до відповідальності шахрая на ринку? Де приймає ваш дільничний? Як домогтись закриття “наливайки” біля дому?

В Тернополі презентують сервіс, який допоможе знайти відповідь на будь-яке питання про роботу поліції в місті.

28 травня об 11:00 в актовому залі Управління патрульної поліції Тернополя (вул.Котляревського, 24) відбудеться презентація онлайн-сервісу “Bezpechne.community“, покликаного налагодити взаємодію поліції та громади для спільного вирішення проблем міста.

Це баготофункціональний сайт, основою якого є інтерактивна карта міста.

За допомоги сервісу користувачі можуть:

  • поставити поліції питання та отримати відповідь-роз’яснення
  • проінформувати поліцію про небезпечні місця власного району, вулиці чи двору
  • більше дізнатись про права та обов’язки поліцейських
  • на наступному етапі реалізації проекту — віртуально познайомитись зі своїм дільничним інспектором. До речі, Тернопіль буде першим містом в Україні, де громадяни зможуть офіційно спілкуватися з дільничним приватними повідомленнями.

На зустрічі будуть присутні: керівництво управління патрульної поліції Тернопільської області та ГУНП в Тернопільській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуємо долучитися журналістів та громадських активістів.

В Тернополі такий сервіс буде впроваджуватися в рамках масштабного безпекового проекту Офіс безпеки, який реалізовує ГО “Центр громадського моніторингу та аналітики” (Центр громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі) в рамках діяльності Коаліції ГО “Тернопільський центр реформ”.

Деталі – у модератора ресурсу в Тернополі Ірини Білик, irasymu@gmail.com, (066)8026107

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ