Якщо тернополяни хочуть подихати свіжим повітрям, не варто їхати до Кременця

0
363

Тернопіль важко назвати промисловим містом. Такі гіганти, як «Комбайновий», «Фарфоровий», «Текстерно» давно залишилися у спогадах. Попри це Тернопіль не назвеш містом з дуже чистим повітрям.

В обласному управлінні статистики підрахували, що минулого року у повітря потрапило 742 тонн забруднюючих речовин. Це на 18 відсотків більше, ніж у 2016 році.

На квадратний кілометр обласного центру припало 12,6 тони бруду. Діяльність підприємств та організацій дала можливість кожному тернополянину отримати по 3,4 кілограми забруднюючих речовин. У 2016 році нам «перепало» усього по 2,9 кілограми на душу населення.

Тернопіль приймає активну участь і у створенні парникового ефекту. У 2017 році наше місто викинуло в атмосферу 150,9 тисяч тонн діоксиду вуглецю.

Але у Кременці ситуація ще гірша. Тут на квадратний кілометр території припало 35,7 тонн бруду. А кожному жителю дісталося 51,9 кілограмів забруднюючих речовин. До слова, у цьому місті найбільшим забруднювачем повітря є ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу». Від його діяльності у повітря потрапило 942 тонни викидів, у той час як взагалі по місту – 1106 тонн.

А ось у Бережанах повітря викинули усього 26 тонни, а у Чорткові – 118 тонн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ