Тернополянка з допомогою паркану пропонує вберегти дітей від небезпечної рослини (фото)

0
582

На сайті Тернопільської міської ради Світлана Василівна Шпилик зареєструвала петицію, у якій просить встановити огорожу навколо стадіону у мікрорайоні Кутківці. Жінка пише:

«Територія стадіону не огороджена взагалі, хоча стовпці під огорожу забиті, тобто у планах це було. Відсутність огорожі є проблемою, фактично, із однієї сторони, тієї, що примикає до лісу зі сторони Львівської траси, оскільки цю територію суцільно заполонив борщівник.

Діти, що грають у футбол, вимушені періодично перескакувати через рівчак, та бігти за м’ячем у ті хащі, що є небезпечним для їх життя і здоров’я, оскільки владі так і не вдалось здолати цю проблему.

Огорожа вбереже дітей від небезпеки, оскільки фізично перешкоджатиме попаданню м’яча у небезпечні хащі. Іншою стороною стадіон примикає до проїжджої частини по вул. Бригадній, що також є небезпечним.

Спортивних майданчиків належного рівня для проведення уроків фізкультури немає ні у Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25, що по вул. Хліборобній, 26 (Кутківці), ні у Тернопільського навчально-виховного комплексу №32, що по вул. Бригадній, 6 (Кутківці).
Пропоную міській владі облаштувати огорожу та передбачити хвіртки — невеликі двері в огорожі, паркані для проникнення за межі стадіону у разі потреби».

У перший день петицію підтримали 28 осіб із 300 необхідних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ