Як одна пісня може кардинально змінити долю кількох тернополян

0
354

Хто б що не казав, а поліцейські також люди. І також люблять відпочити і у задоволенні потанцювати собі не відмовляють. Ось тільки пісні для танцю вибирають інколи не зовсім ті, що потрібно.

Днями відпочивала компанія правоохоронців в одному із розважальних закладів Тернополя. І замість того, щоб замовити якусь «Ой, чий то кінь стоїть» чи там «Горіла сосна, палала», попросили включити композицію Олега Газманова «Офіцери». Подейкують, що виконувати її мали українською мовою. І тоді тернопільські правоохоронці спокійно б вальсували під слова:

«Тим, хто, кинувши кар’єру, живота не шкодуючи,

Свої груди підставляє за Росію свою».

Але якась накладка вийшла і пісня пішла в оригіналі. Місцевих офіцерів це не зупинило. Вони спокійно витанцьовували:

«Офицеры, офицеры, ваше сердце под прицелом.
За Россию и свободу до конца!»

І усе б минулося і забулося, якби хтось не виклав ці кадри у мережі. Зрозуміло, що вони одразу викликали бурхливу реакцію. Настільки, що реагувати довелося навіть головному поліцейському області Олександру Богомолу.

Він запевнив, що висновки зроблені і усі танцюристи в останній день березня поїдуть у зону АТО. Ось тільки чи будуть вони там підставляти свої серця під приціл ворогів, чи спокійно відсидяться у теплих кабінетах, отримаючи потім усілякі пільги, поки що невідомо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ