У райцентрі на Тернопільщині суттєво піднімають ціни на проїзд

0
260

Підвищення вартості проїзду в міському транспорті з 15 квітня анонсують кременчанам. Відповідні пропозиції та розрахунки подали до міської ради місцеві автоперевізники.
2 гривні для дітей шкільного віку та 5 гривень для решти пасажирів – такими планують майбутні тарифи. – повідомляє Кременець City

Обговорення серед населення тривають. Більшість незадоволені такими новинами і вважають їх недоцільними, враховуючи й стан автотранспортних засобів й недосконалі умови перевезення.

Що кажуть пасажири

Ганна, жителька Кременецького району: Я вважаю, що такі ціни невиправдані, тому що люди є з різними статками, навіть ті ж пенсіонери не завжди мають змогу заплатити 5 гривень. Та й не всі люди, які не на пенсії, не можуть віддати за проїзд такі гроші. А якщо вже й ціни підвищують, то мають бути відповідні й умови перевезення.

Орест, житель Кременця: На цю тему можна говорити довго і багато, але це ще одна галузь, яка «дуже гарно» діє в нашому місті, та й взагалі у нашій державі. Про логіку тут говорити не має сенсу. Я їжджу досить часто Європою і знаю в чому різниця. Якщо вже й піднімати ціну, то як мінімум мають бути нормальні умови перевезення, потрібно облаштувати зупинки, повинен бути систематичний графік. А то стоїш на зупинках, і не відомо, чи буде маршрутка чи ні, можна прочекати довго.

Микола, житель Кременця: Я стараюся ходити пішки, а маршрутками їжджу рідше.  Тут дві сторони: якщо говорити про перевізників, то ціна проїзду -5 гривень, нормальна, а якщо для людей – то не дуже. Ціни на все підростають, як кажуть, маємо, що маємо. Я за те, щоб ніяких пільг в автобусі не було, щоб всі були в рівних умовах і платили однаково. Жаль, звісно, пенсіонерів, бо для них 5 гривень за проїзд – багато. Мені не подобається те, що півавтобуса їздить задарма.  Так що перевізників можна зрозуміти.

Як коментують підвищення тарифів у міській раді

“Минулого року пільгова категорія населення м.Кременець безкоштовно користувалася міським пасажирським транспортом, а вже цьогоріч за проїзд доводиться платити, хоча на календарі вже березень, – каже заступник міського голови Володимир Шевчук”.

На 2017 рік у міській раді розробили цільову програму-допомогу, котра забезпечувала компенсацію за перевезення в сумі майже 1.3 млн. гривень.
“А вже на 2018 рік, у зв’язку із недостатнім фінансуванням на таку програму коштів не передбачено”, – каже Володимир Шевчук.
Це питання розглядали цього року й на сесії. “Було прийнято рішення повернутися до його обговорення у квітні-травні. Можливо, з перевиконанням міського бюджету за І-квартал 2018 року,  це питання можна буде вирішити позитивно”, – зазначив посадовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ