Одиноким людям у Тернополі потрібно не так вже й багато (фото)

0
167

У Тернополі започаткували новий напрямок благодійності. Націлений він на людей, які не мають змоги самостійно забезпечити себе навіть не дуже сучасними благами цивілізації в силу матеріальних чи інших життєвих проблем. Про це йдеться у спільноті “Тернопільські технічні волонтери“.

Оголошуємо збір вже непотрібної для вас робочої (дуже бажано) техніки для бідних потребуючих тернополян, які зареєстровані на відповідному обліку. Якщо є неробоча техніка, теж зголошуйтесь, будемо визначати її стан та можливість ремонту.
Процедурна наступна – коли знайдеться відносно достатня кількість бажаючих віддати техніку, буде здійснено об’їзд – збір та можливо відразу одночасно доставка до місця призначення. Передача техніки потребуючим буде відбуватись безпосередньо за координації-участі соціальних працівників, можливо навіть ними самими, щоб уникнути будь-яких можливих непорозумінь-зловживань.

Ще до публікації цього посту, знайшлась одна нова праска.

До слова, на сьогодні у Тернополі зареєстровано 500 одиноких людей, яким допомагають соціальні працівники. І ще є майже 5 тисяч більш благополучних, але все ж потребуючих допомоги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ