Щоб допомогти дівчині з Тернопільщини перемогти важку хворобу, потрібно зібрати майже 50 тисяч гривень

0
225

Уперше Тоня Левенець захворіла у дев’ять років. Дівчинка боролася з недугою і хапалася за кожну соломинку. Дитина хотіла жити. І недуга відступила. Вісім років минуло з того часу, коли їй поставили діагноз: гостра лімфобластна лейкемія. – повідомляє ШумськINFO

Тоня та її рідні раділи, що позаду залишися безкінечні огляди, аналізи, процедури. Аж до минулого року, коли хвороба знову повернулася.

Дівчина пішла з подругами у тренажерний зал, а вночі у неї розболілася спина. Спочатку лікували радикуліт, та коли обслідували, новина була невтішною – хвороба повернулася.

З грудня минулого року Тоня знову лікується. Дівчині потрібна пересадка кісткового мозку. Як донор, підходить її старший брат Гріша.

Але перед тим Антоніна має пройти кілька курсів лікування дорогим німецьким препаратом. Щоб придбати ліки, потрібно 48 тисяч доларів або 1 млн 300 тисяч гривень. Для родини це не підйомна сума, тим більше, що сім’я – багатодітна. У Тоні, крім старшого брата, є ще Матвій, та дві сестрички – Олександра та Софія. За життя найменшої, дев’ятимісячної Софії, теж довелося боротися, адже дівчинка народилася, вагою 700 грамів, три місяці перебувала у реанімації. Та одужала!

Як тільки минули проблеми – захворіла Тоня. І знову лікарня. А ще – величезні кошти.

– Тоня у нас велика молодець. Вона – оптимістка і борець. Завжди уміє пожартувати. Пригадую, як у перші дні я приходила від лікаря у розпачі та сльозах, то вона мене заспокоювала та підтримувала, – розповідає мама Валентина Левенець.

Жінка родом з Бірок, але коли почали лікувати Тоню, перебралися до Києва. Мама розповідає, що донька – її опора та поміч. Фактично вона виняньчила свого молодшого братика. Мама змушена була працювати уночі, бо удень не було можливості. А Тоня доглядала малечу.

Дівчина по натурі – життєлюбка та оптимістка. Дуже любить жартувати, співає та обожнює своїх молодших братика та сестричок. А ще – студентка Київського вищого професійного училища будівництва та дизайну Зараз вона перебуває на лікуванні. Біля неї постійно знаходиться мама. Удома – малі діти. Тому родині, як ніколи, потрібна наша підтримка.

Тоня дуже хоче жити. Одужати та повернутися у сім’ю. Дівчина має велику віру, що переборе хворобу.

– Треба завжди бути на позитиві, і все вийде, – переконана Тоня.

Власне, великою любов’ю до життя буквально дихає кожен її пост у соцмережах. Коли читаєш публікації, то розумієш, наскільки сильною є ця дівчина. Як хоче жити, радіти, усміхатися та вірити. Підтримаймо Тоню, це в наших силах.

 Кошти можна перерахувати на картки Приватбанку:

 5457 0822 2188 5200; 

 5168 7450 1653 5640 

 Левенець Валентина Вікторівна.

Телефон мами: 067-301-73-66

Алла ОМЕЛЬЧУК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ