Я не люблю Тернопіль за те, що у ньому люди гірші, ніж собаки

0
1253
собака кусає людину

Кілька днів у соцмережах люди діляться думками про те, за що вони не люблять Тернопіль. Тут хто про що – комусь не подобається російська мова, комусь транспорт, комусь дороги, а комусь – бездомні собаки.

Не мав бажання вставляти кілька своїх слів у цю дискусію. Хоча б тому, що російська мова мені вухо не ріже, через те, що вже і забув, коли чув її на вулицях нашого міста. Транспортом користуюся дуже рідко, тому і не переймаюся його станом. А собаки… А собаки не винні, що вони бездомні – винні таки люди.

І люди останнім часом у Тернополі мене починають лякати значно більше, ніж зграї бездомних собак.

Якийсь неадекваті, чи неадекватні, два дні поспіль влаштовували полювання на тих же собак. Ще якийсь, також, судячи з усього, не дуже високого інтелекту, серед білого дня стріляв по воронах.

Вчора увечері на вулиці Богдана Хмельницького чоловік встромив ножа у живіт своєму знайомому. А сьогодні серед білого дня вдарили ножем ще одного чоловіка. На щастя, удар – в області стегна.

Ще хтось хоче продовжувати переконувати мене, що найбільша проблема нашого міста бездомні собаки? Таки ні, шановні. Найбільша проблема нашого міста – люди. І саме їх потрібно боятися.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ