Чому тернопільська біатлоністка розплакалася після фінішу індивідуальної гонки

0
878

Індивідуальна гонка у жінок в олімпійському Пхенчхані мала відбутися вчора. Але через сильний вітер організатори перенесли її на сьогодні. Не скажеш, що зайвий день відпочинку пішов на користь принаймні вихованці тернопільського біатлону Анастасії Меркушиній.

В індивідуальній гонці ціна кожного промаху надто висока. Все ж штрафна хвилина – це не коло штрафу. Анастасія ж уже на першому вогневому рубежі допустила один промах. Ще раз вона промахнулася на другому. А ось третя стрільба стала взагалі фатальною – три промахи. Ще одного разу Меркушина промахнулася на четвертій стрільбі. Шість промахів і про пристойний результат у цій гонці мова вже не йшла.

Варто зауважити, що у гонці переслідування де також 4 вогневих  рубежі, Анастасія допустила 5 промахів. Тобто у цій гонці наша землячка показала ще гірший результат.

А після фінішу Анастасія Меркушина не могла стримати сльози. У короткому флеш-інтерв’ю вона відверто зізналася, що не може зрозуміти у чому причина такого невдалого виступу. Адже на тренуваннях усе було добре. А у гонці чомусь не задалося.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ