Тернопільська біатлоністка не зуміла створити диво у гонці переслідування

0
577

Попри сильний вітер, організатори таки дали старт гонці переслідування серед жінок. Зрозуміло, що в таких умовах визначальної ставала не стільки швидкість на трасі, скільки влучність на вогневих рубежах. А їх у цій гонці аж чотири.

Зрозуміло що для того щоб вихованка тернопільського біатлону Анастасія Меркушина могла поборотися за призові місця, мало трапитися справжнє диво. Надто вже великим було відставання від лідерів. Зате Анастасія могла хоча б покращити значно покращити свій результат.

І вона старалася. На першій стрільбі усе було чудово – усі постріли точно у ціль. Цей етап Анастасія пройшла у темпі лідерів, програвши всього три секунди. А ось починаючи з другого вогневого рубежу в Анастасії і почалися проблеми. Два промахи лежачи, потім ще два на першій стійці. На останній стрільбі Анастасії вдалося трішки справитися і з хвилюванням і з вітром – всього один промах. У підсумку 46 місце і відставання від лідера майже 5 хвилин.

Найкращою з українок стала Віта Семеренко, яка з 4-ма промахами зайняла 18-те місце. А перемогла у гонці все та ж німкеня Лаура Далмаєр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ