Спортсменка з Тернопільщини повністю провалила першу гонку на Олімпіаді

0
93

На Анастасію Меркушину, як тренери, так і вболівальники української збірної, покладали дуже великі надії. Багато біатлонних спеціалістів наголошували, що саме у вихованки тернопільського біатлону є найбільші шанси серед наших спортсменок поборотися за медалі у спринтерській гонці. Але…

Уже на стартовому відрізку Анастасія дуже сильно програвала у швидкості. Відставання на трасі наша спортсменка спробувала відіграти швидкою стрільбою. І даремно. Перших два постріли лежачи пішли у «молоко». І хоча три наступні були влучними, та все ж 2 штрафні кола у такій швидкій і короткій гонці – надто багато.

На другому вогневому рубежі Насті нібито вдалося впоратися з хвилюванням – чотири влучні постріли. А ось останній знову мимо.

Таким чином Анастасія, зайнявши 55 місце і відставши від лідера на 2 хвилини і 26 секунд, значно ускладнила собі ситуацію у гонці переслідування. Тепер навряд чи йдеться про потрапляння на подіум, тут хоча б у десятку кращих увійти.

Перемогу ж у гонці здобула Лаура Далмаєр, яка хоча і не була найшвидшою на трасі, зате не допустила жодного промаху. Найкращою з українок була Віта Семеренко – 14 місце.