Тернопільський біатлоніст зізнався, що повільно біг, бо дуже сильно змерз

0
988

Поки лідери світового біатлону у спринтерській гонці на Олімпіаді у південно-корейському Пхенчхані стріляли по «горобцях», тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний усі десять пострілів поклав точно у мішень. На жаль, ногами Дмитро був значно повільніший за конкурентів, через що і зайняв лише 21 місце, відставши від переможця на 49 секунд.

Після гонки у короткому інтерв’ю Дмитро Підручний розповів, що так влучно відстрілятися вдалося тому, що концентрувався на кожному пострілі. І хоча дуже заважали постійні пориви вітру, він усе таки зумів вперше у цьому сезоні закрити усі мішені. Щодо швидкості, то тут Дмитро зізнався, що дуже вплинула морозна погода. І хоча він добре розігрівся перед гонкою і відповідно одягнувся, та все ж по ходу траси було дуже холодно і важко було дихати. І все ж наш спортсмен залишився задоволеним цією гонкою.

До слова, представники оргкомітету Олімпіади повідомили, що найближчими днями температура може опуститися до мінус 25. Таким чином ця Олімпіада має усі шанси стати найхолоднішою в історії. У норвезькому Ліллегаммері температура опускалася до 10 градусів морозу.

А перемогу у цій гонці виборов представник Німеччини Арнд Пайффер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ