На Тернопільщині підлітки зняли фільм, якому позаздрить сам Квентін Тарантіно

0
319

На Тернопільщині четверо неповнолітніх і один трішки старший юнак на камеру мобільного телефону зняли аматорський фільм. Зрозуміло, що якість – так собі. А ось сценарій – сценарій такий, що сам Квентін Тарантіно з його «Скаженими псами» нервово у куточку кусає губи.

Отже, сюжет. Школярі, віком від 12 до 14 років і 19-річний хлопець викрали восьмикласника. Викрали за те, що він заборгував їм гроші. Сума не астрономічна – всього 15 гривень. А що сьогодні таке 15 гривень? Це не навіть не кухоль пива у якомусь барі. І за оці гроші вони натягнули на голову хлопцеві два поліетиленові пакети і, кинувши до багажника машини, відвезли на закинуту тракторну бригаду. Там трішки надавали йому стусанів, а потім направили на нього щось схоже на пістолет і кілька разів натиснули на гашетку.

Тепер усіх п’ятох будуть судити. Ні, не за те, що зняли кіно поганої якості, а за доволі серйозний злочин. І загрожує їм від 4 до 5 років позбавлення волі.

Хтось скаже – надивляться дурнуватих фільмів, а потім чинять хто знає що. Частково воно й так. Але ж якихось 30 років тому на телеекранах крутили фільми виключно комуністичної ідеології і при цьому ми ж всі комуністами не стали…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ