Чому знову до Тернополя приїдуть екстрасенси

0
2086

Башта чи поліція? Поліція чи Башта? Так хто ж таки правий? Це питання, яке сьогодні на слуху у файному місті Тернопіль. Люди поділилися на два табори – одні зайняли сторону депутата обласної ради, інші захищають правоохоронців.

Доволі оперативно на інцидент відреагували у ВО «Свобода». Там наголошують, що на своїй Богом даній землі ображати депутатів від їх партії забороняється будь-кому. Навіть більше, свободівці розповіли усю правду про цю ситуацію, а вона дуже відрізняється від офіційної версії. З’ясувалося навіть, що за короткий термін, який пройшов від конфлікту до моменту оприлюднення правоохоронцями відео самого конфлікту, останні спромоглися запросити з Голівуду кількох майстрів із спецефектів і змонтувати відео. А насправді Олександра Башту принижували не лише словами, а й діями. Навіть більше, його насильно змусили подихати сльозогінним газом. Хоча свободівці давно і наполегливо пропонують замість газу використовувати щось альтернативне.

Правоохоронці ж запевняють, що усе було трішки не так і навіть зі свого боку виклали повний варіант відео.

І все ж – Башта чи поліція? Поліція чи Башта? Де правда? А відповідь на це питання можуть дати лише екстрасенси з СТБ і їх знімальна група уже у дорозі. Отже найближчими днями тернополяни нарешті довідаються на чиєму боці правда і які такі чорні сили в той день звели докупи давно ворогуючі сторони.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ