На Тернопільщині оголошують конкурс на підтримку ініціатив молоді

0
43

Відділ сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення програм, проектів та заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської області на 2018 рік. Для реалізації цих проектів переможцям надається фінансова підтримка.

Як пояснює начальник відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний, головна мета конкурсу – це підтримка ініціатив молоді, які спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості через надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства.

«Учасниками конкурсу є громадські організації, зареєстровані в установленому законом порядку не пізніше, ніж за два роки до дня закінчення терміну подання заявок на конкурс. Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься конкурсною комісією. А рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Рада конкурсу», – зазначає Ігор Чорний.

Кінцевий термін подання проектів 15 лютого 2018 року о 17.15 год. Презентація проектів відбудеться 16 лютого поточного року.

Про результати розгляду проектів учасників конкурсу повідомлять до 28 лютого 2018 року.

Проекти подавати або надсилати за поштовою адресою :
46021, м. Тернопіль
вул. Грушевського, 8, к. 554
тел./факс 0352 52 31 84
тел. 097 611 59 88
e-mail: ternopilmolod@ukr.net

Положення про конкурс, умови участі, головні критерії відбору, аплікаційні форми можна отримати у відділі сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації та на сайті: http://www.usm.te.gov.ua/.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ