Чи розкаже найбільший тернопільський нардеп, хто дав грошей його політичній силі

0
386

Вчора, несподівано навіть не настільки для оточуючих, наскільки для себе, заговорив найбільший тернопільський народний депутат Ігор Побер.

Ні, Ігор Миколайович не попросив накинути йому ще кілька кілограмів на штангу, він виступив проти підтримки Саакашвілі. І розповів, що того фінансує такий собі Купченко, а отой Купченко – це великий злодій і злочинець. Відповідно і сам Саакашвілі бореться не за любов до України, а за гроші людини з оточення Януковича. Написав про це Ігор Побер на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

І не посперечаєшся ж з цим. Ось тільки у нашому політикумі давно вже заведено брати гроші в людей з оточення отого ростовського втікача.

Так, ще у лютому 2014 року у Відні такий собі олігарх, до слова, також родом з Тернопільщини Дмитро Фірташ мав доволі приємну зустріч із кількома українськими політиками. Злі язики подейкують, що один з тих політиків потім став Президентом України, а інший – міським головою Києва. І, до речі, від політичної сили отого іншого Ігор Побер якраз і став народним депутатом.

А сам Дмитро Фірташ відверто заявив, що для нього головне, щоб Президентом не стала Юлія Тимошенко і заради цього він не пошкодує грошей, які вкрав в українців.

Ось тільки про це Ігор Побер навряд чи колись комусь розкаже. Бо тут якраз отой випадок, коли чудово бачиш гантелю у чужому оці, а ось штанга у своєму якось залишається поза увагою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ