Коли вже у Тернополі нарешті урочисто відкриють дім терпимості

0
2053

Випадково потрапила на очі інформація, що сьогодні відбудеться відкриття реконструйованих очисних споруд у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації. І не просто відкриття, а урочисте. Тобто приїде кілька поважних дядьків у вишиванках, обов’язково будуть присутні перші особи області з челядю. Запросять священиків усіх конфесій. Скажуть багато правильних слів, покроплять усе те водичкою, поріжуть на друзки кілька метрів ні в чому не повинної стрічки і запустять. Зрозуміло, що очисні споруди – справа необхідна, ось тільки до чого тут урочистості?

А днями ось так само відкривали горілчаний завод у Збаражі. І також урочисто. У нас же якщо щось відкривають, то тільки урочисто. У нас же якщо без якогось голови, нехай навіть не області, а хоча б району, то оте урочисто відкрите – не запрацює.

Тут деякі народні депутати пропонують проституцію легалізувати. Цікаво, якщо таке станеться і у Тернополі таки відкриють публічний дім, то відкривати також будуть урочисто? А ось на те відкриття я таки піду. Бо дуже вже хочеться послухати, що у тому випадку будуть казати дядечки у вишиванках і що саме освятять священики.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ