У Тернополі є категорія людей, для якої правила не писані (фото)

0
1042

Цікаву картину сьогодні спостерігав на вулиці 15 квітня. Коло ринку люди переходять дорогу. Зрозуміло, що у самому факті переходу дороги цікавого мало. Цікаво спостерігати, як вони це роблять у невстановленому місці.

А роблять вони це доволі спокійно. Неквапливо, якщо людей кілька, то розповідаючи «дорогою» веселі життєві історії і зовсім не звертаючи уваги на машини. А тих тут таки доволі багато. Як багато і тих, хто переходить дорогу у невстановленому місці.

А за кілька метрів є пішохідний перехід. А ще за кілька метрів від того – ще один і то зі світлофором. Але йти до пішохідного переходу це ж так принизливо. Простіше перебігти швиденько перед капотом якоїсь машини, змусивши водія щосили тиснути на гальма.

Я розумію, що є категорія людей, для яких правила не писані. Розумію і те, що дехто поспішає, не думаючи, що кілька оцих зекономлених секунд можуть привести до фатальних наслідків.

Коли я дивлюся на оцих «поспішальників» мені дуже шкода водіїв. Адже якщо щось трапиться одразу здіймуть галас – водії зовсім знахабніли, уже й людина через дорогу перейти не може, щоб її не збили.

І мало хто звертає увагу, де саме збили ту людину і хто тут насправді винен.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ