У Тернополі хорошу річ знову зробили абияк (фото)

0
1185

Ще донедавна в Тернополі перейти дорогу біля фабрики меблів «Нова» у напрямку вулиці Поліської було доволі проблематично. Якщо у вихідні машин тут практично не буває, то у будні вони їдуть одна за одною. Враховуючи ж, що наші водії не навчені пропускати пішоходів, тим доводилося перебігати вулицю, ризикуючи опинитися під колесами.

І ось улітку тут взялися зробити нормальний пішохідний перехід. І нібито зробили. З острівцем безпеки. Тепер дорогу можна переходити більш-менш безпечно.

Але… Куди ж у Тернополі без цих трьох букв. Переходити можна до першого-ліпшого дощу, або ж до відлиги, такої як була учора. І уже знову виникають проблеми з переходом дороги. І то не через надмірну кількість транспорту, а через велетенську калабаню. Що цікаво, по обидва боки від переходу сухо-сухісінько, вода збирається лише там, де мали б ходити люди.

Не скажеш, що у Тернополі нічого не роблять. Таки щось намагаються. Ось тільки виходить у більшості випадків, як у відомій приказці – хотіли як краще, а вийшло… Як вийшло, так і є.

Важко зрозуміти, чи то справді усі спеціалісти виїхали за кордон і робити якісно уже нема кому. Чи то принцип такий – головне зробити, а як вже воно там вийде, то справа десята.

Марко КЛЕВЕЦЬ блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ